SA205A272JAA
SA205A272JAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2700PF 50V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2700pF 5% C0G.
Інші пропозиції SA205A272JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205A272JAA SA205A272JAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2700pF 5% C0G