SA205C104MAA
SA205C104MAA KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 20 % .2 in
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA205C104MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C104MAA SA205C104MAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 20% X7R
SA205C104MAA SA205C104MAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL