SA205C273KAA
SA205C273KAA KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .027uF X7R 10 % .2 in
на замовлення 3186 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA205C273KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C273KAA SA205C273KAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.027uF 10% X7R
SA205C273KAA SA205C273KAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.027UF 50V X7R AXIAL