SA205C333JAR
SA205C333JAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .033uF X7R 5 % .2 in
на замовлення 4976 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA205C333JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C333JAR SA205C333JAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.033uF 5% X7R
SA205C333JAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R AXIAL