SA205C333KAC
SA205C333KAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .033uF X7R 10 % .2 in.
Інші пропозиції SA205C333KAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C333KAC SA205C333KAC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .033uF X7R 10 % .2 in
товару немає в наявності
SA205C333KAC SA205C333KAC Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .033uF X7R 10 % .2 in