SA205C333KARC
SA205C333KARC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.033uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA205C333KARC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C333KARC SA205C333KARC Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.033uF 10% X7R