SA205C393KAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.039UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .039uF X7R 10 % .2 in.
Інші пропозиції SA205C393KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C393KAR SA205C393KAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.039uF 10% X7R
товару немає в наявності
SA205C393KAR SA205C393KAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .039uF X7R 10 % .2 in