SA205C393MAA
SA205C393MAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.039UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.039uF 20% X7R.
Інші пропозиції SA205C393MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C393MAA SA205C393MAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.039uF 20% X7R