SA205C473MAA
SA205C473MAA KYOCERA AVX
SASprinGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .047uF X7R 20 % .2 in
на замовлення 108 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA205C473MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C473MAA SA205C473MAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.047uF 20% X7R
на замовлення 4150 шт:
SA205C473MAA SA205C473MAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.047UF 50V X7R AXIAL