Продукція > AVX > SA205C683MAR
SA205C683MAR
SA205C683MAR AVX
spingrd-776981.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.068uF 20% X7R
на замовлення 4400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA205C683MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C683MAR SA205C683MAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.068UF 50V X7R AXIAL