SA205E104ZAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF Z5U -2 0 % + 80 % .2 in.
Інші пропозиції SA205E104ZAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205E104ZAR SA205E104ZAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF Z5U
товару немає в наявності
SA205E104ZAR SA205E104ZAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF Z5U -2 0 % + 80 % .2 in