Продукція > AVX > SA205E154ZAA
SA205E154ZAA
SA205E154ZAA AVX
spingrd-776981.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF Z5U
на замовлення 4666 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA205E154ZAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205E154ZAA SA205E154ZAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.15UF 50V Z5U AXIAL