SA205E224ZAA
SA205E224ZAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 50V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF Z5U - 20 % + 80 % .2 in.
Інші пропозиції SA205E224ZAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205E224ZAA SA205E224ZAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF Z5U
товару немає в наявності
SA205E224ZAA SA205E224ZAA Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF Z5U - 20 % + 80 % .2 in