SA205E334MAA
SA205E334MAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.33uF 20% Z5U.
Інші пропозиції SA205E334MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205E334MAA SA205E334MAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.33uF 20% Z5U