SA2205AM SAWNICS INC
Виробник: SAWNICS INC
SAW Filter RF 2205MHz 3dB 50Ohm SMD 6 Pin
на замовлення 2485 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук