SA301A202JAA
SA301A202JAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2000PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2000pF 5% C0G.
Інші пропозиції SA301A202JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301A202JAA SA301A202JAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2000pF 5% C0G