SA301A222GAA
SA301A222GAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2200PF 100V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2200pF 2% C0G.
Інші пропозиції SA301A222GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301A222GAA SA301A222GAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2200pF 2% C0G