SA301A222KAA
SA301A222KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2200PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2200pF 10% C0G.
Інші пропозиції SA301A222KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301A222KAA SA301A222KAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2200pF 10% C0G