SA301A272JAR
SA301A272JAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2700PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2700pF C0G(NP0) 5 % .2 in.
Інші пропозиції SA301A272JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301A272JAR SA301A272JAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF 5% C0G
товару немає в наявності
SA301A272JAR SA301A272JAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2700pF C0G(NP0) 5 % .2 in