SA301A332KAA
SA301A332KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3300PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 10% C0G.
Інші пропозиції SA301A332KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301A332KAA SA301A332KAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 10% C0G