SA301A392FAA
SA301A392FAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3900PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3900pF 1% C0G.
Інші пропозиції SA301A392FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301A392FAA SA301A392FAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3900pF 1% C0G