SA301C104MAR
SA301C104MAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 20% X7R.
Інші пропозиції SA301C104MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301C104MAR spingrd.pdf
на замовлення 60000 шт:
SA301C104MAR SA301C104MAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 20% X7R