SA301C473KAK
SA301C473KAK AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.047uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA301C473KAK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301C473KAK SA301C473KAK Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.047uF 10% X7R