SA301C683KAA
SA301C683KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .068uF X7R 1 0 % .2 in E 581-SA301C683KAR.
Інші пропозиції SA301C683KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301C683KAA SA301C683KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.068uF 10% X7R
товару немає в наявності
SA301C683KAA SA301C683KAA Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .068uF X7R 1 0 % .2 in E 581-SA301C683KAR