SA301E104MAC
SA301E104MAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 100V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF Z5U 2 0 % .2 in.
Інші пропозиції SA301E104MAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301E104MAC SA301E104MAC Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 20% Z5U
товару немає в наявності
SA301E104MAC SA301E104MAC Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF Z5U 2 0 % .2 in