Продукція > KYOCERA AVX > SA301E104ZAA-NO LOGO
SA301E104ZAA-NO LOGO KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER AXL
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER AXL, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції SA301E104ZAA-NO LOGO
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301E104ZAA-NO LOGO SA301E104ZAA-NO LOGO Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.1uF Z5U 80%/2 0% Axial