SA301E224ZAR
SA301E224ZAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 100V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.22 uF Z5U -20 % + 80 % .2 in.
Інші пропозиції SA301E224ZAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301E224ZAR SA301E224ZAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.22uF Z5U
товару немає в наявності
SA301E224ZAR SA301E224ZAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.22 uF Z5U -20 % + 80 % .2 in