Продукція > AVX > SA301E334MAA
SA301E334MAA
SA301E334MAA AVX
spingrd-776981.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.33uF 20% Z5U
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA301E334MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301E334MAA SA301E334MAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.33UF 100V Z5U AXIAL