SA301E474ZAA
SA301E474ZAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.47UF 100V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.47 uF Z5U -20 %, + 80 % .2 in.
Інші пропозиції SA301E474ZAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301E474ZAA SA301E474ZAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.47 uF Z5U -20 %, + 80 % .2 in
товару немає в наявності
SA301E474ZAA SA301E474ZAA Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.47 uF Z5U -20 % + 80 % .2 in