SA302C223KAC
SA302C223KAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.022UF 200V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC .022uF X7R 1 0 % .2 in.
Інші пропозиції SA302C223KAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA302C223KAC SA302C223KAC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC .022uF X7R 10 % .2 in
товару немає в наявності
SA302C223KAC SA302C223KAC Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC .022uF X7R 1 0 % .2 in