SA302C223KARC
SA302C223KARC KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC .022uF X7R 1 0 % .2 in
на замовлення 175 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA302C223KARC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA302C223KARC SA302C223KARC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC .022uF X7R 1 0 % .2 in
на замовлення 1753 шт:
SA302C223KARC SA302C223KARC Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.022UF 200V X7R AXIAL