SA302C333KAA
SA302C333KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 200V X7R AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.033uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA302C333KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA302C333KAA SA302C333KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.033uF 10% X7R