SA305A472GAR
SA305A472GAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4700PF 50V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 4700 pF C0G(NP0) 2 % .2 in.
Інші пропозиції SA305A472GAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305A472GAR SA305A472GAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 4700pF 2% C0G
товару немає в наявності
SA305A472GAR SA305A472GAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 4700 pF C0G(NP0) 2 % .2 in