Продукція > AVX > SA305A472JAA
SA305A472JAA
SA305A472JAA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 4700pF 5% C0G
на замовлення 3743 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA305A472JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305A472JAA SA305A472JAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 4700PF 50V NP0 AXIAL