SA305A472KAA
SA305A472KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4700PF 50V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 4700pF 10% C0G.
Інші пропозиції SA305A472KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305A472KAA SA305A472KAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 4700pF 10% C0G