SA305C104KAC
SA305C104KAC KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 10 % .2 in.
Інші пропозиції SA305C104KAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C104KAC SA305C104KAC Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 10 % .2 in