SA305C104MAC
SA305C104MAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 20 % .2 in.
Інші пропозиції SA305C104MAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C104MAC SA305C104MAC Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 20% X7R
товару немає в наявності
SA305C104MAC SA305C104MAC Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 20 % .2 in