SA305C105KAA
SA305C105KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA305C105KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C105KAA SA305C105KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1uF 10% X7R