SA305C105KAR
SA305C105KAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 10 % .2 in.
Інші пропозиції SA305C105KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C105KAR SA305C105KAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1uF 10% X7R
товару немає в наявності
SA305C105KAR SA305C105KAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 10 % .2 in