SA305C124KAR
SA305C124KAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.12UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.12 uF 0.1 X7R.
Інші пропозиції SA305C124KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C124KAR spingrd.pdf
на замовлення 268000 шт:
SA305C124KAR SA305C124KAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.12 uF 0.1 X7R