SA305C154KAC
SA305C154KAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA305C154KAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C154KAC SA305C154KAC Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 10% X7R