SA305C184KAA
SA305C184KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.18UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.18uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA305C184KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C184KAA SA305C184KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.18uF 10% X7R