SA305C184KAR
SA305C184KAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.18UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.18 uF X7R 1 0 % .2 in.
Інші пропозиції SA305C184KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C184KAR spingrd.pdf
на замовлення 252000 шт:
SA305C184KAR SA305C184KAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.18uF 10% X7R
товару немає в наявності
SA305C184KAR SA305C184KAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.18 uF X7R 1 0 % .2 in