Продукція > AVX > SA305C204KAA
SA305C204KAA
SA305C204KAA AVX
spingrd-776981.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.2uF 10% X7R
на замовлення 4174 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA305C204KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C204KAA SA305C204KAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.2UF 50V X7R AXIAL