SA305C224JAA
SA305C224JAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 5% X7R.
Інші пропозиції SA305C224JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C224JAA SA305C224JAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 5% X7R