SA305C274KAA
SA305C274KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.27UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.27uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA305C274KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C274KAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.27uF 10% X7R