SA305C274KAR
SA305C274KAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.27UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.27uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA305C274KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C274KAR spingrd.pdf
на замовлення 292000 шт:
SA305C274KAR SA305C274KAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.27uF 10% X7R