SA305C334KARC
SA305C334KARC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.33UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF X7R 1 0 % .2 in.
Інші пропозиції SA305C334KARC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C334KARC SA305C334KARC Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.33uF 10% X7R
товару немає в наявності
SA305C334KARC SA305C334KARC Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF X7R 1 0 % .2 in