SA305C334MAA
SA305C334MAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.33UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.33uF 20% X7R.
Інші пропозиції SA305C334MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C334MAA SA305C334MAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.33uF 20% X7R