SA305C474MAR
SA305C474MAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.47uF 20% X7R.
Інші пропозиції SA305C474MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C474MAR SA305C474MAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.47uF 20% X7R